Ekonomi

‘Asansör İstanbul’ 9 Mart’ta kapılarını açıyor

İSTANBUL (İGFA) – TARSUS Fuarcılık tarafından AYSAD’ın (Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği) desteğiyle düzenlenen 18.’sinde dünya markaları ve Türkiye’nin sektör liderlerinin yer aldığı 363 firma daha akıllı, daha hızlı ve daha güvenli asansör teknolojilerini sergileyecek. .

Bursalı firmaların da yer aldığı Elevator İstanbul 2023’ü Türkiye ve yurt dışından çoğunluğu doğrudan alıcı olan 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi beklenirken, fuar yine milyonlarca dolarlık ticarete ev sahipliği yapacak.

Elevator İstanbul’un konferans programı kapsamında 10 Mart Cuma günü AYSAD tarafından düzenlenecek panelde uzman konuşmacılar Türkiye’de çoğunluğu deprem kuşağında olan asansörlerin nasıl olması gerektiğine dair sunumlar yapacak.

Bursa’dan bu yılki fuara; Emay Metal Kalıp, Haspar Asansör, HKS Has Asansör, Özbeşler Asansör ve Özbeşler Makina katılıyor. Bölümün merakla beklediği toplantıda; Konut ve ticari bina asansörlerinden hastane asansörlerine, ev ve şahıs asansörlerinden araba asansörlerine, yük ve servis asansörlerinden engelli asansörlerine kadar tüm dikey taşıma teknolojileri ile yürüyen merdiven ve yollardaki yenilikler sergilenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu