Haber

Türkiye’nin Doğusu buz tutmuşken Aydın’da deniz keyfi devam ediyor

Türkiye’nin Doğusu buz tutmuşken Aydın’da deniz keyfi devam ediyor

Kasım ayının ortasında halk hafta sonunu denize girerek değerlendirdi

AYDIN – Türkiye’nin Doğu’sunda ağır kış kaideleri hakim olarak Batı vilayetlerinde Kasım ayının ortasına yaklaşılmasına karşın yazdan kalma günler devam ediyor. Aydın’ın Kuşadası’nda kıyılar hafta sonu tatilci akınına uğradı. Kimi vatandaşlar deniz kenarında kahvaltı yaparken birtakım vatandaşlar ise denize girip kışın denizde yüzmenin keyfini çıkardı.

Doğu vilayetlerinde soğuk hava ve kış kuralları tesirini gösterirken Aydın’da 22-25 derece ortasında değişen hava sıcaklığı nedeniyle yazdan kalma günler yaşanıyor. Okulların orta tatile girmesi ile birlikte Kuşadası Güzelçamlı Ulusal Parkı hafta sonu ziyaretçi akınına uğradı. Pek çok kişi Kasım ayında deniz keyfi yapmak için sabah kahvaltısını Millipark kıyısında yapıp denize girdi.

Gün uzunluğu yoğunluğun devam ettiği Milliparkta yazdan kalma günler yaşayan vatandaşlar, bu yıl mevsimin çok kurak olması ve yaz sıcaklarının devam etmesi nedeniyle hafta sonunu deniz kenarında ve Ege’nin mavi sularında kulaç atarak değerlendirdi. Bir yandan denize girip diğer yandan sahilde kum oynayan çocuklar ise kasım ayında olunmasına rağmen üşümediklerini ve tatilin keyfini çıkardıklarını belirttiler.

Millipark’ta 13 Kasım’da yaşanan yoğunluk ve vatandaşların deniz keyfi objektiflere bu formda yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu