Yaşam

Kıbrıs’ta güzeller geçidi

İSTANBUL (İGFA) – Hayriye Vurdu organizasyonluğu tarafından Concorde Luxury Resort Bafra Hotel ana sponsorluğunda 8. International Top Model of North Cyrpus modellik müsabakası gerçekleştirildi.

Bu yıl “International Top Model of North Cyprus” modellik müsabakasının sunucuları Wilma Elles ve Şenol İpek paylaştı.

Güçlü bir heyet takımı olan müsabakada Uğurkan Erez, Barbaros Şansal, Çiğdem Akın, Fikri Karayel, doya doya moda programının direktörü Aslıhan Altındağ Topril, Siret İpektan, Sami Efe, Muammer Kapucuoğlu, Özdemir Tokel, Firuze Gözel, Ebru Törehan, Gizem Özdilli, Tamer Yamak üzere birçok tanınmış isim yer aldı.

20 modelin yarıştığı müsabakanın koreografisini, ünlü koreograf Asil Çağıl yaparken, modeller evvel Çiğdem Akın imzalı mayolarla, 2. Çıkışta Z’dresses kıyafetleri ile 3. Final çıkışın da ise duayen modacı Yıldırım Mayruk abiyeleri podyumda uzunluk gösterdiler.

Dünyaca ünlü sanatçı Otilla ve heyette bulunan Fikri Karayel, İndira Elemes de sahnede kendi müziklerinden seslendirerek geceye renk kattı.

Gecede derecelenen hoşlar ortasında Concorde: 7 numara Türkiye hoşu İrem Haznedar oldu.

International Top Model of North Cyprus’ta birinci İspanya’dan 17 numarayla yarışan Yuliiavovobioca, ikinci Polonya’dan 13 numarayla yarışan Aleksandra Seriokova, üçüncü ise KKTC’den 10 numarayla yarışan Yağmur Felek oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu