Haber

Hande Erçel Sosyal Medya Hesabında Abonelere Özel Paylaşımlara Başlıyor! Bakın Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Hande Erçel oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da yakından takip ettiğimiz bir isim. Erçel, 31,2 milyon takipçiye sahip sosyal medya hesabında değişiklik yaparak abonelere özel paylaşımlar yapmaya başladı. Hande Erçel’in abonelerle neler paylaşacağı şimdiden merak konusu. Peki Hande Erçel’in abonelik ücreti ne kadar? Hadi birlikte göz atalım.?

Hande Erçel hem hayatıyla hem de sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla adından söz ettiren bir isim. Hepimizin bildiği gibi Erçel, bir süredir işadamı Hakan Sabancı’ya aşık. Çift, ilişkilerini sosyal medyaya çok fazla yansıtmadan yaşamayı tercih ediyor.

Güzel oyuncu yeni kararıyla birlikte sosyal medya hesabından “abonelere özel” paylaşımlara başlıyor.

Bu yeni kararın ardından akıllara gelen ilk sorulardan biri Hande Erçel’in abonelerle olan ilişkisini özel paylaşımlarında paylaşıp paylaşmayacağıydı.

Hatırlarsanız Şeyma Subaşı daha önce bu uygulamayı sosyal medya hesabında da kullanmaya başlamıştı. Subaşı abonelik bedelini 69,99 TL ile başlattı ve son olarak bu fiyatı 119,99 TL’ye kadar çıkardı.

Şeyma Subaşı’nın ardından uygulamayı kullanmaya başlayan Hande Erçel’in nasıl paylaşım yapacağı şimdiden merak konusu olmaya başladı.

Erçel, 31,2 milyon takipçili Instagram hesabında gerçekleştireceği özel paylaşımların abonelik fiyatını 39,99 TL olarak belirledi.

Bu fiyatın uygulamayı kullanan diğer kullanıcılara göre daha ucuz olması şaşırtıcıydı. Hande Erçel bu uygulamayla kaç aboneye ulaşacağımızı hep birlikte göreceğiz.

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Hande Erçel’in aboneliğine abone olmak ister misiniz? Yorumlarda buluşalım.

imamoglu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu