Haber

Ekrem İmamoğlu: Zehir gibi bir yönetici kadro hazırladık

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin “300 günde 300 proje” maratonu kapsamında Ümraniye ilçesi ve Anadolu Yakası’na hizmet verecek İSKİ projeleri açıldı. Alemdağ Sokak düzenleme projesinin de temeli atıldı.

İBB Başkanı ve Başkan Yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu, toplu hizmet töreninde konuştu. İmamoğlu, bu sabah Ankara’da kendisi için çıktığı Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve başkan yardımcısı adayı Mansur Yavaş’ın selamlarını paylaşarak, Yavaş ile birlikte başarının formülünü bilen ve uygulayan zehirli bir yönetici kadro hazırladıklarını söyledi. yönetimde. İmamoğlu, “Yönetimde başarının formülü kolaydır. ‘Ben her şeyi bilirim’ diyen kimse olmayacak” dedi.

Ekrem İmamoğlu şunları söyledi:

“Yönetimde başarının formülünü bilen ve uygulayan bir yönetici kadrosu hazırlıyoruz. Yönetimde başarının formülü aslında çok kolay, ‘Ben her şeyi bilirim’ diyen olmayacak. “Söyleme oğlum. Vatandaşınla, vatandaşınla çalış… Milletin sesine kulak verin. Gözlerine bak ve onu dinle. Onunla konuş, sorunlarını anla. Sorunlarınıza bir çözüm bulun. Bak sana formülü söylüyorum. Politika ve yönetim bir zenginleşme aracı değil, manevi takvimin bir parçasıdır. Bunu bir vicdan borcu olarak yapın. Bu kadar basit.”

‘BU ÜLKEYİ GENÇLERLE YÖNETECEĞİZ’

Yeni bir dönemi başlatacaklarını vurgulayan İmamoğlu, “Yeni dönem halkımıza moral verecektir. Bu ülkenin kökenleri bu ülkededir. Çocuklarınıza baktığınızda enerji kaynağını görüyorsunuz değil mi? 86 milyon insanımıza söylüyorum; bu milletin gençliğine yaslanın, gerisini düşünmeyin. Bu ülkeyi gençlerle yöneteceğiz. Gençler bu ülkeye yeter” dedi.

‘HEP BİRLİKTE EVE GÖNDERECEĞİZ’

İmamoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

“14 Mayıs’tan sonra yapacağımız budur. İstanbul’dan Hakkari’ye, Trabzon’dan Hatay’a Türkiye’ye çok güçlü bir güç katacağız. Bu ülkede herkes daha iyi kazanacak. Daha rahat yaşayacak, daha çok imanla yaşayacak. Memnun.ve umut.Yönetici var.Hep beraber (güç,güç,güç,güç sloganları üzerine) evine göndereceğiz Evet,güç..

Ne için güç? 86 milyon ulusun gücü için güç. Bir avuç insanın gücü için değil. Bu kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. İnancım şu ki, 11 ilimizde yaşadığımız acılar, tüm zorluklara rağmen deprem bölgesinde kaybettiğimiz canlara olan borcumuzu nasıl ödeyeceğiz biliyor musunuz? Bunun bedelini milletimiz için daha çok çalışarak ödeyeceğiz. O şehirleri yeniden inşa edeceğiz. İstanbul’umuzu daha inançlı ve güçlü bir şehir haline getireceğiz. Peki ne olacak? Her şey çok güzel olacak.” (HABER MERKEZİ)

demirozu-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu