Haber

AK Parti Gölbaşı İlçe Teşkilatı iftarda buluştu

AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Selim Akçeylan, AK Parti Ankara 1. Bölge Milletvekili adayları Osman Karaaslan ve Tarık Kuyrukçu, parti üyeleri, mahalle muhtarları, kadın ve gençlik kolları üyeleri ve sandık görevlileri katıldı.

Toplantıda konuşan Sarıeroğlu, seçim gününe kadar çok çalışacaklarını belirterek, “Çok zor günlerden geçtik. Pandemi yaşadık. AK Parti iktidarının yaptığı yatırımlar olmasa bunun sonuçları olur” dedi. Ağır pandemi krizi çok daha farklı olabilirdi. Akabinde pandeminin etkisiyle tüm dünyanın yaşadığı bir ekonomik dalgalanma süreci yaşadık. “Ülkemizin tüm imkanlarını bu süreçte seferber ettik. Vatandaşlarımızın bu ekonomik dalgalanmalardan en hafif şekilde etkilenmesi için devletimiz asgari ücretten emekli ve memur maaşlarına kadar tüm imkanları seferber etti. TBMM’mizde çok ağır bir çalışma yürütülerek çözülemez olduğu söylenen EYT sorunu AK Parti tarafından bir kez daha karara bağlandı.” Cumhur İttifakı ekipleri tarafından.” ifadeleri kullandı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek, seçimlerin önemine dikkat çekerek, “Bu seçim tüm seçimlerden çok daha değerli. Birileri rahat değil. Bu ülkenin yaptıklarını kabul edemiyorlar. İstikrarı kabul edemiyorlar. Türkiye Cumhuriyeti. Onlara fırsat vermeyeceğiz. Allah nasip ederse 14 Mayıs’ta tekrar Cumhurbaşkanımızı iktidara getireceğiz.” dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Özcan, AK Parti Gölbaşı İlçe Başkanı Akçeylan ile milletvekili adayları Karaaslan ve Kuyrukçu konuşmalar yaparak seçimlerin değerini anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu